Hakkımızda

1

993 yılında iki arkadaş soy adlarımızın ilk hecelerinden oluşan sembol bir isimle
“ER-KA” Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti’yi kurduk. Amacımız; Dünya’ya yeni açılan bağımsız devletler topluluğundaki imkanları değerlendirmek ve ailelerimizden bağımsız olarak ticari faaliyette bulunmaktı.

Orman ürünleri, metal sanayi ve kömür sektörü başta olmak üzere bir çok faaliyetlerde bulunduk. Doğru ve kararlı adımlar atan şirketimiz kısa zamanda büyüdü ve güçlendi.

Bir süre sonra şirketimize kendi ailem ve bazı yakın aile dostları katılarak şirketimizi maddi ve manevi olarak daha da güçlendirdiler.

Şirketimiz kömür sektöründe kalıcı olmak kararlılığını göstererek yatırımlarına devam etmektedir.

23 yılı aşkın hizmet hayatı boyunca Isınma ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilen Kazancıoğlu kömür, elde etmiş olduğu tecrübesiyle Rusya’nın en elit madenlerinden ithal ettiği kömürleri, siz değerli müşterilerine sunmakta ve ilk günkü heyecanla faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz; fındık, ceviz, portakal, karpuz ve toz kömür çeşitlerini, uzman ekibiyle birlikte işleyerek hizmetinize sunmaktadır. Firmamız profesyonel paketleme ve yükleme sistemimiz aracılığıyla kısa sürede nakil araçlarını doldurabilme özelliğine sahiptir

Kaliteli ürün parolası, uzaman ekip ve teknolojik ekipmanlarla kömürü, cinsine göre sınıflandırmaktayız. Kusursuz bir şekilde ayrıştırdığımız kömürü, paketleyip nakil araçlarına yüklemekteyiz. Yıllık 120 bin ton kapasiteli depomuzla, ülkenin tüm bölgelerine ithal kömür hizmeti vermekte, bayilikleri aracılığıyla ürünleri sorunsuz bir şekilde evinize kadar ulaştırmaktayız.

Fiyat ve kalitenin yanında kullanım kolaylığını da gözeten Kazancıoğlu kömür, kurulduğu ilk andan itibaren müşterilerine değer vermesi yanında, zoru başarma azmiyle kısa sürede zirveyi yakalamış ve ilkelerinden asla taviz vermemiştir.

Daimi müşteri memnuniyeti, kalite, güven ve zamanında ürün teslimi prensibiyle çalışan Kazancıoğlu Kömür, göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizle, bugün olduğu gibi gelecekte de size hizmet vermeye, sıcaklık kaynağınız olmaya devam edecektir.

‘’Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir’’

Kazancıoğlu Kömür

Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=nM3GxP9ptnk) couldn't be embedded.

KAZANCIOĞLU Gıda San. ve Kömür İşletmeleri A.Ş.

Firmamız, dürüstlük, çalışkanlık ve kararlılık prensiplerini ilke edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.